• silvan nöbetçi eczaneler

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

  • 21.06.2018

  • A- A A+

Silvan Kaymakamımız ve Belediye başkan vekilimiz Adem Çelik, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin huzurlu bir ortamda geçmesi için ilçemizde alınacak tedbirlere ilişkin yapılan Seçim Güvenliği Toplantısına başkanlık etti.

Kaymakamlık Hasuni Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Furkan Manav, İlçe Emniyet Müdürü Kazım Oruç, İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, İlçe Seçim Kurulu yetkilileri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.


24 Haziran’da yapılacak seçimin Silvan’da huzur ve güven içerisinde tamamlanacağına inandığını belirten Silvan Kaymakamımız ve Belediye başkan vekilimiz Adem Çelik, seçimlerin hiçbir olaya meydan verilmeden tamamlanması, seçim öncesi, seçim sırası ve seçim sonrasında alınması gereken tedbirlerle ilgili hem vatandaşlarımıza hem de amir ve memurlara büyük görev düştüğünü ifade etti.

Silvan Kaymakamımız ve Belediye başkan vekilimiz Adem Çelik, ayrıca, seçim sürecinde tüm kurumların gerekli tedbirleri almaları, eksikliklerin hızlı bir şekilde giderilmesi ve gerek vatandaşlarımızın gerekse kamu çalışanlarımızın her konuda bilinçlendirilmesi hususunda gerekli talimatları da verdi.