• silvan nöbetçi eczaneler

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Silvan'da

  • 24.01.2018

  • A- A A+

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Silvan ilçesinde incelemelerde bulundu.

Bakan Yardımcısı Ersoy, beraberinde Diyarbakır Vali Yardımcısı Dr. Ahmet Naci Helvacı ile Silvan Kaymakamlığını ziyaret ederek, Belediye Başkanvekilimiz Kaymakam Adem Çelik'ten ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Kendisini karşılayanlarla Silvan Kaymakamlığı toplantı salonunda kısa süreli sohbet eden Ersoy, buradan kaymakamlık makamına geçerek Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik’ten ilçenin sorunlarını dinledi. 

Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik, kaymakamlık ve belediye çalışmaları ile ilgili brifing ve birer sunum yaparak,belediye başkan vekili  olarak atanmasının ardından ilçede yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi. 
 
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’a Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik tarafından gümüş işlemeli fincan takımı ve Silvan Belediyespor forması hediye edildi. 

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve beraberindekiler Silvan ilçe Jandarma Alay Komutanlığında yemekten sonra Diyarbakır merkeze gitmek üzere Silvan’dan ayrıldı.